Loading...
Fitness2019-01-17T20:26:00+01:00

FITNESS MIXGYM

Moderně vybavená posilovna, která díky velké rekonstrukci budovy za pomocí architektů nabízí prosvětlené prostory s přirozeným denním světlem a přísunem čerstvého vzduchu. Disponujeme také kvalitní vzduchotechnikou. Dále je v celém prostoru podlaha SPORTEC určená speciálně pro fitness, která splňuje hygienické parametry.

POSILOVNA PRO VŠECHNY

Posilovna nabízí již zmiňované stroje značky Life Fitness a Hammer Strength, které Vaše cvičení posune na nejvyšší úroveň. Součástí je také kardio zóna s pásy, schody, kolem, orbitrekem a veslovacím trenažérem s krásným výhledem. Zbylé kardio se nachází v dámské části.

LADIES FITNESS

Posilovna pro ženy je oddělená pro jejich vlastní komfort, kde si mohou zacvičit také na strojích Life Fitness. Dále je k dispozici cardio zóna s pásy, steppery, orbitrekem, veslovacím trenažérem a kolem.

FUNČNÍ ZÓNA

Ve funkční zóně můžete využít ke cvičení konstrukci na ručkování, boxovací pytel, popruhy TRX a různé doplňky jako kettlebelly, sandbagy, lano atd. Součástí funkční zóny je také protahovací zóna pokryta tatami.

SÁL

Zde nalezneme několik lekcí vedené kvalifikovanými trenéry.
Rozvrh s rezervací naleznete v sekci rezervace.

Moderní fitko v centru Liberce

Vyzkoušej ho a přidej se k nám.

KONTAKTOVAT